Sepetim

Çeviri & Tercüme İlanları

Ülke: Türkiye
Türkiye'nin ISO Kalite Sertifikalı İlk ve Tek Online Tercüme BürosuÇevirimvar, müşterilerine sunduğu kaliteli çeviri hizmetini dört farklı ISO Kalite Belgesi ile kanıtlamış olmakla beraber, bu yüksek kaliteyi sürdürülebilir olarak devam ettirme politikası izlemektedir.ISO Sertifikalarımız Hakkında D..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Firma Rehberi: Çevirmenlik, Yabancılar Yasası ve Arabuluculuk HizmetleriTANJU DALKILIÇHakkımda1957 yılında Aydın’da doğdum, bir yaşında İstanbul’a geldim ve orada büyüdüm. Çayırova/Gebze Tarım Meslek Lisesi’ni bitirdikten sonra Trakya ve Doğu Anadolu’da tarım teknisyeni, askerlik görevimin a..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Rheinfelden
İsviçre Firma Rehberi: Swisstürk-Tercümanlık, Çevirmenlik, AracılıkHoş geldiniz! Swisstuerk Ltd’nin Genel Müdürü olarak sizi ana sayfamıza davet etmek isterim.Swisstürk limited şirketi bir hizmet kuruluşu olup şu amaçla kendisini oluşturdu, Türkiye ve Isviçreden müteşebbisler ve özel kişilerle iş il..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Firma Rehberi, Yeminli Tercümanlık Şirketi: Türkisch ÜbersetzungTürkçe yazılı ve sözlü tercüme- Türk tercüman – Yeminli mahkeme tercümanıT.C. Zürih Başkonsolosluğuna ve Zürih Yüksek Mahkemeye akredite, Zürih Kantonu resmi makamları ve mahkemeleri yeminli tercümanıSami Hay..
0 TL
Ülke: Fransa
Çeviri ilanları: Fransızca Tercüme Bürosu  e-tercumeburosu.comHoşgeldiniz! e-tercumeburosu.com 10 yılı aşan sektörel deneyimi ve dünyanın dört bir yanında yerleşik 20’den fazla profesyonel fransızca çevirmen kadrosu ile, Türkiye’nin 81 ilinde uygun fiyatlı ve kaliteli online tercüme hizmetleri ..
0 TL
Çeviri ilanları: Yakamoz Kırgızca Tercüme BürosuKırgızca Dili ve Kırgızca TercümeKırgızca ( кыргызча‎ ) Kırgızların ana dilidir. Aynı zamanda Kırgızistan’ın resmi dili olarak kullanılmaktadır. Afganistan, Tacikistan, Rusya, Pakistan ve Çin’in Sincan bölgesinde de kullanılmaktadır. Kazakçaya yakın öz..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Çeviri & tercüme ilanları: Express Online Tercüme BürosuKaliteli Çeviriye Üç Adım Uzaktasınız!Çevrilmesini istediğiniz dosyayı sipariş sistemine yükleyinSaniyeler içinde fiyat ve teslimat bilgisi edininÖdemenizi yaptıktan sonra çevirinizi hemen başlatınExpress Online Tercüme BürosuExpress Online..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Çeviri & tercüme ilanları: Boğaziçi Tercüme BürosuTürkiye'nin en kaliteli tercüme bürosu olmanın sorumluluğunu taşıyoruz...Kurulduğu 1989 yılından itibaren mükemmel kalitede tercüme hizmetini mümkün olan en küçük maliyetler ile sizlere sunabilen firmamız, bu alanda uygulamakta olduğu Ar-Ge çalış..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Çeviri & tercüme ilanları: NOVA Dil Hizmetleri"Dilinizi konuşuyoruz"Bizler, NOVA Dil Hizmetleri'nde, iletişimin ne kadar önemli olduğunu gayet iyi biliyoruz. Diliniz ne kadar yabancı, formatınız ne kadar zor ya da zamanınız ne kadar dar olursa olsun, sizlere çeviri projelerinizi doğru, zamanında..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Çeviri & tercüme ilanları: Saban Çeviri HizmetleriÇeviri & tercüme ilanları: Saban Çeviri HizmetleriBeklentileri Aşan Kalite, Teknik İşbirliği, Sürekli İletişim ve Hız Olmazsa OlmazlarımızUzun yıllar çeviri sektörüne emek veren uzman çevirmenlerden oluşan kadrosuyla Saban Çeviri Ltd. Şti., 1..
0 TL
Ülke: Türkiye
Uluslararası Çeviri Şirketi Pro TranslateSözcükleriniz Sınırları Aşsın...Yeminli tercüme bürosu Protranslate ile belgeleriniz, web siteniz ve mobil uygulamalarınız, online tercüme ve lokalizasyon hizmetleri sayesinde müşterilerinizle aynı dili konuşsun!MUTLU MÜŞTERİLERİMİZAnadiline Çeviri Yapan Terc..
1.000 TL
Ülke: Türkiye
Asude Buse T.ÖğretmenBayan, 28 Yaşında Üsküdar, İstanbul Yorum YapEğitim DüzeyiLisans: Marmara Üniversitesi, Türk Dili Ve Edebiyatı, 2016Lise: İzmit Namık Kemal Anadolu Lisesi, 2012Ders Verdiği Alanlarİlköğretim Takviye: Düşünme, Hayat Bilgisi, Tarih, TürkçeLise Takviye: Dil ve Anlatım, Os..
600 TL
Ülke: Almanya
Ücretsiz Almanya Özel Ders Seri ilanlar SitesiAlmanya’da yaşayan Türk vatandaşlarımız için ücretsiz bir seri ilan sitesi.Almanya Özel Ders Seri İlanlar üzerine yapmış olduğumuz birçok araştırmadan sonra sizlere bu hizmeti sunmaya karar verdik. Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız bu site üzerinden;..
1.000 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır