Sepetim

Eğitim-Burs-Barınma İlanları

Ülke: Avustralya
Avustralya Eğitim İlanları, Dil Eğitim Öğrencisiyim, İş ArıyorumAvustralya Eğitim İlanları, Dil Eğitim Öğrencisiyim, İş Arıyorum10 Temmuz'da Melbourne'da olacağım.Dil okulu öğrencisiyim.Okul planlarım; pazartesi-cuma (08.00-13.00). Bir iş arıyorum. İşçi, garson, temizlikçi, paket tecrübem var.. ..
0 TL
Ülke: İsviçre
Cenevre Üniversitesi öğrenci vizesi başvurusu için gereken belgeler için yardımHerkese merhabalar,Bilkent Üniversitesi'nde lisans öğrencisiyim. Eylül ayında Cenevre Üniversitesi'nde master'a başlayacağım. Öğrenci vizesi başvurusu için gereken belgeler arasında "Şimdiye kadar alınan tüm diploma, sert..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre Lausanne'da konferans nedeniyle konaklama konusunda yardım istiyorumİsviçre Lausanne'da konferans nedeniyle konaklama konusunda yardım istiyorum.Merhaba herkese, Ben Sasan şuan Sabanci Universitesinde doktora yapiyorum. Bu ayın 26-30 Haziran ECCM 20, Lausanne da konferansına katılmak istiyor..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'de Cenevre'de konaklama konusunda yardım istiyorumHerkese merhaba arkadaşlar , ben spor akademisi son sınıf öğrencisiyim ve tenis antrenörü olarak 21/25 temmuz tarihlerinde Cenevre'de ki bir tenis akademisinde iş görüşmeleri yapacağım. Bu süreçte bana konaklama konusunda yardımcı olabilecek..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'de kalacak oda ya da yer arıyorum, Cenevre lisansüstü çalışma programıHerkese merhabalar.4-15 Temmuz 2022 tarihlerinde Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi'nde gerçekleştirilecek olan bir lisansüstü çalışma programına -kendi masraflarımı karşılamak şartıyla- davet edildim. Gidiş dönüş uçak bile..
0 TL
Ülke: İsviçre
Cenevre Üniversitesi’nde doktora öğrencisinden araştırma davetiSelamlar,Cenevre Universitesi’nde doktora ogrencisiyim ve arastirmamiz icin 14 yasindaki ergen bireyleri arastirmamiza davet ediyoruz. Arastirma konusu duygusal hafiza uzerine. Arastirma dili Fransizca. Asagidaki duyuruyu cevrenizle payl..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
testleri uygulanmakta; test aşamalarını geçen adaylar kompozisyon sınavına davet edilmektedirler. Kompozisyon sınavını geçen adaylar ise, çeşitli üniversitelerden ve bölümlerden davet edilen öğretim üyelerinin oluşturduğu komisyon tarafından mülakatla değerlendirilmektedirler. Sanat alanındaki adayl..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Burs İlanı: Vehbi Koç Vakfı burs veriyorBurs İlanı: Vehbi Koç Vakfı burs veriyor...Üniversite Öğrencileri Burs Başvuruları1. Vehbi Koç Vakfı Bursu için başvuru şartları nelerdir?Burs başvuru şartları için aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.https://www.vkv.org.tr/kategori_detay.aspx?id=11&h..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
MUSTAFA HASANOĞLU VAKFIMUSTAFA HASANOĞLU VAKFI; ‘ÖNCE İNSAN’ ilkesiyle yola çıkarak, 16 Ekim 2013 tarihinde Hasanoğlu Ailesi, Ailenin yakın dostları ve iş adamları tarafından, Mustafa Hasanoğlu ile başlayıp günümüze kadar gelen yardımlaşma geleneğinin daimi olmasını ve yapılan yardımların kurumsal b..
0 TL
Ülke: İngiltere Şehir: London
Burs İlanı: Active Languages School Eğitim BursuActive Languages School Yabancı Dil BursuKurum:  Active Languages SchoolBurs HakkındaBURS KRİTERLERİMİZBurs başvurularında alt yaş sınırı 16 olup üst yaş sınırı yoktur. Öğrenci olan herkes başvurabilir.5 kişiye %100, 50 kişiye %50 burs verilecekti..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Burs İlanı: Kumbara Bursu, Yücel Kültür VakfıKurum:  Yücel Kültür VakfıBurs HakkındaKumbara Bursu, burs verenlerin küçük desteklerinin bir kumbarada biriktirilmesi sonrası bursa dönüşerek eğitime verilen destektir.Kumbarada her 5.000.-TL biriktiğinde bu bursa başvuranlar arasından bir öğrenciye..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Burs İlanı: Yardım Gönülleri Dayanışma Derneği Üniversite BursuKurum  Yardım Gönülleri Dayanışma DerneğiBaşvuru hizmet bedeli 5.0Başvuru tarihleri Burs HakkındaBURS KRİTERLERİMİZÜniversite öğrencisi olmak (Yetim olanlar önceliklidir)BURS VERME ESASLARIÜniversite öğrencileri arasından seçil..
0 TL
Ülke: Almanya
Ücretsiz Almanya Özel Ders Seri ilanlar SitesiAlmanya’da yaşayan Türk vatandaşlarımız için ücretsiz bir seri ilan sitesi.Almanya Özel Ders Seri İlanlar üzerine yapmış olduğumuz birçok araştırmadan sonra sizlere bu hizmeti sunmaya karar verdik. Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız bu site üzerinden;..
1.000 TL
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır