Sepetim

Eğitim-Burs-Barınma İlanları Burs Arayanlar, Yurt Arayanlar

Eğitim-Burs-Barınma İlanları Burs Arayanlar, Yurt Arayanlar

Eğitim-Burs-Barınma İlanları. Burs arayanlar, yurt arayanlar, ve daha fazlası...

Yayın Ülkesi: Almanya İlan Kodu: Özel Ders Almanya 12
Ücretsiz Almanya Özel Ders Seri ilanlar SitesiAlmanya’da yaşayan Türk vatandaşlarımız için ücretsiz bir seri ilan sitesi.Almanya Özel Ders Seri İlanlar üzerine yapmış olduğumuz birçok araştırmadan sonra sizlere bu hizmeti sunmaya karar verdik. Almanya’da yaşayan vatandaşlarımız bu site üzerinden;..
1.000 TL
Yayın Ülkesi: İngiltere İlan Kodu: bursilanlari
Burs İlanı: Active Languages School Eğitim BursuActive Languages School Yabancı Dil BursuKurum:  Active Languages SchoolBurs HakkındaBURS KRİTERLERİMİZBurs başvurularında alt yaş sınırı 16 olup üst yaş sınırı yoktur. Öğrenci olan herkes başvurabilir.5 kişiye %100, 50 kişiye %50 burs verilecekti..
0 TL
Yayın Ülkesi: Türkiye İlan Kodu: bursilanlari
Burs İlanı: Kumbara Bursu, Yücel Kültür VakfıKurum:  Yücel Kültür VakfıBurs HakkındaKumbara Bursu, burs verenlerin küçük desteklerinin bir kumbarada biriktirilmesi sonrası bursa dönüşerek eğitime verilen destektir.Kumbarada her 5.000.-TL biriktiğinde bu bursa başvuranlar arasından bir öğrenciye..
0 TL
Yayın Ülkesi: Türkiye İlan Kodu: bursilanlari
MUSTAFA HASANOĞLU VAKFIMUSTAFA HASANOĞLU VAKFI; ‘ÖNCE İNSAN’ ilkesiyle yola çıkarak, 16 Ekim 2013 tarihinde Hasanoğlu Ailesi, Ailenin yakın dostları ve iş adamları tarafından, Mustafa Hasanoğlu ile başlayıp günümüze kadar gelen yardımlaşma geleneğinin daimi olmasını ve yapılan yardımların kurumsal b..
0 TL
Yayın Ülkesi: Türkiye İlan Kodu: bursilanlari
Burs İlanı: Türk Eğitim Vakfı burs veriyorGenel BilgilerTEV, yurt içinde Atatürk İlkelerine bağlı, başarılı fakat maddi desteğe ihtiyacı olan mesleki orta öğretim, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerine burs vermektedir.Kuruluş yılında TEV burslarından 119 öğrenci yararlanmışken, bu sayı..
0 TL
Yayın Ülkesi: Türkiye İlan Kodu: bursilanlari
Burs İlanı: Vehbi Koç Vakfı burs veriyorBurs İlanı: Vehbi Koç Vakfı burs veriyor...Üniversite Öğrencileri Burs Başvuruları1. Vehbi Koç Vakfı Bursu için başvuru şartları nelerdir?Burs başvuru şartları için aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.https://www.vkv.org.tr/kategori_detay.aspx?id=11&h..
0 TL
Yayın Ülkesi: Türkiye İlan Kodu: bursilanlari
Burs İlanı: Yardım Gönülleri Dayanışma Derneği Üniversite BursuKurum  Yardım Gönülleri Dayanışma DerneğiBaşvuru hizmet bedeli 5.0Başvuru tarihleri Burs HakkındaBURS KRİTERLERİMİZÜniversite öğrencisi olmak (Yetim olanlar önceliklidir)BURS VERME ESASLARIÜniversite öğrencileri arasından seçil..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır