Sepetim

Burslar İlanları

Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
testleri uygulanmakta; test aşamalarını geçen adaylar kompozisyon sınavına davet edilmektedirler. Kompozisyon sınavını geçen adaylar ise, çeşitli üniversitelerden ve bölümlerden davet edilen öğretim üyelerinin oluşturduğu komisyon tarafından mülakatla değerlendirilmektedirler. Sanat alanındaki adayl..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Burs İlanı: Vehbi Koç Vakfı burs veriyorBurs İlanı: Vehbi Koç Vakfı burs veriyor...Üniversite Öğrencileri Burs Başvuruları1. Vehbi Koç Vakfı Bursu için başvuru şartları nelerdir?Burs başvuru şartları için aşağıdaki linklerden bilgi alabilirsiniz.https://www.vkv.org.tr/kategori_detay.aspx?id=11&h..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
MUSTAFA HASANOĞLU VAKFIMUSTAFA HASANOĞLU VAKFI; ‘ÖNCE İNSAN’ ilkesiyle yola çıkarak, 16 Ekim 2013 tarihinde Hasanoğlu Ailesi, Ailenin yakın dostları ve iş adamları tarafından, Mustafa Hasanoğlu ile başlayıp günümüze kadar gelen yardımlaşma geleneğinin daimi olmasını ve yapılan yardımların kurumsal b..
0 TL
Ülke: İngiltere Şehir: London
Burs İlanı: Active Languages School Eğitim BursuActive Languages School Yabancı Dil BursuKurum:  Active Languages SchoolBurs HakkındaBURS KRİTERLERİMİZBurs başvurularında alt yaş sınırı 16 olup üst yaş sınırı yoktur. Öğrenci olan herkes başvurabilir.5 kişiye %100, 50 kişiye %50 burs verilecekti..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Burs İlanı: Kumbara Bursu, Yücel Kültür VakfıKurum:  Yücel Kültür VakfıBurs HakkındaKumbara Bursu, burs verenlerin küçük desteklerinin bir kumbarada biriktirilmesi sonrası bursa dönüşerek eğitime verilen destektir.Kumbarada her 5.000.-TL biriktiğinde bu bursa başvuranlar arasından bir öğrenciye..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Burs İlanı: Yardım Gönülleri Dayanışma Derneği Üniversite BursuKurum  Yardım Gönülleri Dayanışma DerneğiBaşvuru hizmet bedeli 5.0Başvuru tarihleri Burs HakkındaBURS KRİTERLERİMİZÜniversite öğrencisi olmak (Yetim olanlar önceliklidir)BURS VERME ESASLARIÜniversite öğrencileri arasından seçil..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır