Sepetim

Yurtdışı Eğitim İlanları

Ülke: İsviçre
Cenevre Üniversitesi öğrenci vizesi başvurusu için gereken belgeler için yardımHerkese merhabalar,Bilkent Üniversitesi'nde lisans öğrencisiyim. Eylül ayında Cenevre Üniversitesi'nde master'a başlayacağım. Öğrenci vizesi başvurusu için gereken belgeler arasında "Şimdiye kadar alınan tüm diploma, sert..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre Lausanne'da konferans nedeniyle konaklama konusunda yardım istiyorumİsviçre Lausanne'da konferans nedeniyle konaklama konusunda yardım istiyorum.Merhaba herkese, Ben Sasan şuan Sabanci Universitesinde doktora yapiyorum. Bu ayın 26-30 Haziran ECCM 20, Lausanne da konferansına katılmak istiyor..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'de Cenevre'de konaklama konusunda yardım istiyorumHerkese merhaba arkadaşlar , ben spor akademisi son sınıf öğrencisiyim ve tenis antrenörü olarak 21/25 temmuz tarihlerinde Cenevre'de ki bir tenis akademisinde iş görüşmeleri yapacağım. Bu süreçte bana konaklama konusunda yardımcı olabilecek..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'de kalacak oda ya da yer arıyorum, Cenevre lisansüstü çalışma programıHerkese merhabalar.4-15 Temmuz 2022 tarihlerinde Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi'nde gerçekleştirilecek olan bir lisansüstü çalışma programına -kendi masraflarımı karşılamak şartıyla- davet edildim. Gidiş dönüş uçak bile..
0 TL
Ülke: İsviçre
Cenevre Üniversitesi’nde doktora öğrencisinden araştırma davetiSelamlar,Cenevre Universitesi’nde doktora ogrencisiyim ve arastirmamiz icin 14 yasindaki ergen bireyleri arastirmamiza davet ediyoruz. Arastirma konusu duygusal hafiza uzerine. Arastirma dili Fransizca. Asagidaki duyuruyu cevrenizle payl..
0 TL
Ülke: Türkiye
Yurtdışı Eğitim İlanı: ELT Eğitim ve DanışmanlıkYurtdışı Eğitim İlanı: ELT Eğitim ve DanışmanlıkYurtdışı eğitim deneyimi benzersizdir. Başarılı bir gelecek için güven, bireysellik ve bakış açısı kazanın.ELT Yurtdışı Eğitim bünyesinde, 2000 yılından bu yana, farklı programlarla dünyanın birçok ülkesi..
0 TL
Ülke: Türkiye
ACADEMIX YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIKTürkiye'nin en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık firması hakkında genel bilgiler...Türkiye'nin en prestijli ve güçlü yurtdışı eğitim danışmanlık şirketlerinin başında gelen Academix Yurtdışı Eğitim Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır