Sepetim

Etkinlik-Fuar-Organizasyon İlanları

Ülke: İsviçre
isviçre etkinlikleri: Zülfü Livaneli söyleşi ve kitap imza günü Zülfü Livaneli, kültürel etkinlikler için İsviçre’ye geliyor. Değerli TDH TÜRK HABER okuyucuları,Ünlü sanatçı, yazar ve düşünür Zülfü Livaneli, İsviçre/Basel'de kitap okuma ve imza günü etkinliğine katılıyor. İsviçre veya Avru..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
Maya Kult Verein Etkinliği: Burcu Soysev, Öz'den Evren'e KonseriMaya Kult Verein İsviçre'deki Türk toplumu için yine çok güzel bir etkinliğe imza atıyor:Burcu Soysev, Öz'den Evren'e KonseriBilet almak ya da sorularınıza yanıt bulmak için derneğin Facebook sayfasından iletişime geçebilir, ya da ilanı..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: 3 PUNK KONZERTE & VOKÜShort url: https://squ.at/r/8t1iClick to copy 20.00 VoKüKONZERT ab 22.00 GÜINA (Anarchopunk - Berlin)Band Link LES CONCHITAS GUTIERREZ (Postpunk - Barcelona)Band Link SYNDROM WPW (Syntpunk - Lausanne)Band Link METALIC - CRUST D..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: FESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRİsviçre Etkinlikleri: FESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRFESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRDeutschFESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRShort url: https://squ.at/r/8t87Click to copy..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: Moğollar KonseriMaya Kult VereinMaya Kültür DerneğiŞubat 2018 tarihinde köy okulları projemiz ile başladığımız bu süreci, Tiyatro ve Konser etkinlikleri düzenleyerek destekleme kararı almamız ile dernek çatısı altında faaliyetlerimizi sürdürmemiz gerekliliği ortaya çıkmıştır.Ka..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: İlber Ortaylı İsviçre'ye geliyorİlber Ortaylı, Türk tarihçi, akademisyen ve yazar. Türk Tarih Kurumu Şeref Üyesi olan Ortaylı, Uluslararası Osmanlı Etütleri Komitesi yönetim kurulu üyesi ve Avrupa İranoloji Cemiyeti ve Avusturya-Türk Bilimler Forumu üyesi de olan İlber hoca, es..
0 TL
Ülke: Türkiye
Gastro Tourism Turkey & Industry Fair İstanbulNe zaman?Ağustos 11, 2022 - Ağustos 14, 2022Şehir: IstanbulNerede: Avrasya Gösteri ve Sanat MerkeziGastro Tourism Turkey & Industry Fair İstanbul “Gastro Tourism Turkey & Industry Fair 2022 İstanbul” bir fuardan daha fazlasıdır..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'deki Turizm ve Seyahat Ortağınız: Handeys ReisenHandeys – Ihr ReisespezialistBezahlbare Ferien und Traumreisen rund um die WeltMonatliche Ratenzahlung ist möglich.Profitieren Sie von der Ratenzahlung, die wir als Reisebüro exklusiv unseren Kunden anbieten. Sie buchen bei uns Badeferien, eine..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'deki Finansman Çözüm Ortağınız: Handeys FinansKREDİLER İÇİN MALİ DANIŞMANINIZKREDİLER VE SİGORTALARMeslekten olmayan bir kişi olarak, finans endüstrisinin ormanında ilerlemek kolay değildir. Piyasa görünüşte sonsuz bir kredi, yatırım ve sigorta poliçesi arzına sahiptir. Her fırsatta, uygun f..
0 TL
Ülke: Almanya
TD-IHK TÜRK - ALMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI(Deutscher Industrie-und Handelskammertag)Almanya ile Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmek, Türkiye'ye yabancı sermaye gelmesine destek vermek, Avrupa Birliği'ne girme yolunda Türkiye için lobi faaliyetlerinde bulunmak ve Avrupa'da yatırım yapma..
0 TL
Ülke: Almanya
Dortmund Westfalenhallen Fuar AlanıDünyanın en büyük fuar alanında hem görür hem de görülürsünüz. Bu alan, Almanya’nın en önde gelen ekonomi ve ticaret bölgesinde, yani Kuzey Ren-Vestfalya’dadır. Çünkü Kuzey Ren-Vestfalya Dortmund, Düsseldorf, Essen ve Köln ile dünya çapındaki fuar şehirleri ar..
0 TL
Ülke: Almanya
Almanya'ya Vize İşlemleri, Almanya VizeLütfen vize işleriniz için bizimle iletişime geçiniz. Yalnızca 2.000 Euro ödemeyle tüm işlemlerinizi sizin adınıza yapıyoruz.Sokak: 00491779777035Şehir: 00491779777035Eyalet: BerlinÜlke: AlmanyaŞirket: Vize Avrupa..
2.000 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır