Sepetim

Konser Etkinlikleri İlanları

Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
Maya Kult Verein Etkinliği: Burcu Soysev, Öz'den Evren'e KonseriMaya Kult Verein İsviçre'deki Türk toplumu için yine çok güzel bir etkinliğe imza atıyor:Burcu Soysev, Öz'den Evren'e KonseriBilet almak ya da sorularınıza yanıt bulmak için derneğin Facebook sayfasından iletişime geçebilir, ya da ilanı..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: 3 PUNK KONZERTE & VOKÜShort url: https://squ.at/r/8t1iClick to copy 20.00 VoKüKONZERT ab 22.00 GÜINA (Anarchopunk - Berlin)Band Link LES CONCHITAS GUTIERREZ (Postpunk - Barcelona)Band Link SYNDROM WPW (Syntpunk - Lausanne)Band Link METALIC - CRUST D..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: FESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRİsviçre Etkinlikleri: FESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRFESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRDeutschFESTIVAL DES SUBVERSIVEN FILMS INSIDE & OPENAIRShort url: https://squ.at/r/8t87Click to copy..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: Moğollar KonseriMaya Kult VereinMaya Kültür DerneğiŞubat 2018 tarihinde köy okulları projemiz ile başladığımız bu süreci, Tiyatro ve Konser etkinlikleri düzenleyerek destekleme kararı almamız ile dernek çatısı altında faaliyetlerimizi sürdürmemiz gerekliliği ortaya çıkmıştır.Ka..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Etkinlikleri: İlber Ortaylı İsviçre'ye geliyorİlber Ortaylı, Türk tarihçi, akademisyen ve yazar. Türk Tarih Kurumu Şeref Üyesi olan Ortaylı, Uluslararası Osmanlı Etütleri Komitesi yönetim kurulu üyesi ve Avrupa İranoloji Cemiyeti ve Avusturya-Türk Bilimler Forumu üyesi de olan İlber hoca, es..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır