Sepetim

Organizasyon İlanları İlanları

Ülke: İsviçre
İsviçre’nin İlk Türk Kliniği: Anadolu Kliniği“İsviçre’nin ilk Türk Kliniği olma özelliğine sahiptir. Anadolu Kliniği, Franklinstrasse 31, 8050 Zürih‘te hizmet vermeye Ekim 2015 de başladı. Farklı alanlardaki uzmanları ile ve tam donanımlı olan Anadolu Kliniği hastalarının bir çok problemine 7 Türkçe..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Aargau
İsviçre'deki Peyzaj ve Mimarlık Danışmanınız: Pergola Swiss TenteKurucu Sahibi: Orhan KaradumanŞirketimiz 2004 yılında kartalda kurulmuştur. 2017 yılında ise İsviçre'de bayilik açmış olup, işine cam balkon firması olarak başlamıştır ve zaman içinde; kış bahçesi, PVC pencere profil, Alüminyum Doğrama..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'deki Turizm ve Seyahat Ortağınız: Handeys ReisenHandeys – Ihr ReisespezialistBezahlbare Ferien und Traumreisen rund um die WeltMonatliche Ratenzahlung ist möglich.Profitieren Sie von der Ratenzahlung, die wir als Reisebüro exklusiv unseren Kunden anbieten. Sie buchen bei uns Badeferien, eine..
0 TL
Ülke: İsviçre
İsviçre'deki Finansman Çözüm Ortağınız: Handeys FinansKREDİLER İÇİN MALİ DANIŞMANINIZKREDİLER VE SİGORTALARMeslekten olmayan bir kişi olarak, finans endüstrisinin ormanında ilerlemek kolay değildir. Piyasa görünüşte sonsuz bir kredi, yatırım ve sigorta poliçesi arzına sahiptir. Her fırsatta, uygun f..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır