Sepetim

İran İş İlanları, Emlak İlanları, İhracat İlanları

İran İş İlanları, Emlak İlanları, İhracat İlanları
Ülke: İran
İran İş İmkanları, Çalışma Şartları ve İran’da Hizmet Veren Türk Firmalarıİran iş imkanları bakımından incelendiğinde avantajları olan bir platformdur. İran iş olanakları çeşitli olmakla beraber, İran hükümeti kendi ülkesinin iktisadi koşullarını canlı tutmak ve istihdamı arttırabilmek için yabancı ..
0 TL
Ülke: İran
İran İş İlanı: İhracat Bölge Sorumlusu Aranıyorİran İş İlanı: İhracat Bölge Sorumlusu AranıyorSEKTÖRÜNDE LİDERİstanbul (Avr.)İlan yayından kaldırılmıştır!Çalışma ŞekliTam ZamanlıPozisyon SeviyesiOrta düzey yöneticiDepartmanİthalat/İhracatGENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI* Üniversite mezunu,* Çok iyi der..
0 TL
Ülke: İran
İran Türk Firmaları Rehberi: Türk Iran Stars CompanyTürk Iran Stars Companyاستان آذربایجان شرقی، جاده قلیش قیرمیزی، İranDanışmanlık Hizmetleri+90 555 7038888İranTebrizTürk Iran Stars Companyİran’da pazar araştırması, fizibilite, danışmanlık, enerji, maden ve birçok konuda şirketimizden hizmet alabil..
0 TL
Ülke: İran
İran Firma RehberiSitemizde şu alanlarda hizmet veren firmaları bulabilirsiniz. Saygılarımızla,İran Firma Rehberi İran Yapı Firmalarıİran Ahşap, Parke Ve Yer Kaplama Firmalarıİran Asansör/Merdiven Firmalarıİran Kapı Ve Pencere Sistemleri Firmalarıİran Mermer Ve Doğal Taşlar Firmalarıİran Mutfak..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır