Sepetim

İş İlanları, Eleman İlanları, İş arayanlar, Eleman Arayanlar

Ülke: Almanya Şehir: WASSERBURG
Almanya pide, lahmacun, kebap ustası aranıyorKilinc Grill&BackwarenIşini severek yapabilen Bizimle birlikte aile ortaminda çalişabilecek  saat sorunu olmayan Pide, lahmacun, kebabtan anlayan ustalar Var ise bize ulşabilir.Not: kalma yeri ayarlanabilir Firinimiz taş ..
0 TL
Ülke: Avusturya Şehir: Viyana
Viyana'da işçi ve iş arayanlarCihan Özçelik  Temizlikci Araniyor10. Wiende bulunan, kucuk restaurant dukkanimiza gece kapandıktan sonra temizlikci elemanı aranıyor. Daha önce bu işte çalışmış ve yakında oturuyor olması gerekli.Yer : Leibnizgasse 9Tel : 06601334747..
0 TL
Ülke: Fransa Şehir: Fransa
Fransa'ya işçi olarak gelmek isteyen arkadaşlar : Fransada işçi alımı olarak favorablı olan sektörler-✔️ İnşaat mühendisliği diploması olan.-✔️ İnşaat ustalık belgesi olan.✔️ Aşçılık gastronomi diploması, yada belgesi olan.-✔️ Bilgisayar mühendisliği diploması olan arkadaşlar ✔️elekt..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Laupersdorf
Wir sind ein stark wachsendes Kunststoffunternehmen im Schweizer Mittelland mit namhaftem Kundenkreisund moderner Infrastruktur.Mit rund 80 Mitarbeitenden produzieren wir derzeit in 4712 Laupersdorf und 3428 Wiler b. Utzenstorf.Mitarbeiter*in Technischer Einkauf und AVOR (100%)Zur Mitarbeit in unser..
0 TL
Ülke: Almanya Şehir: Nürnberg
Almanya Nürnberg'deki restaurantımıza yemek paketleri dağıtacak şoförSelam arkadaşlar, Almanya Nürnberg civarındayız ve Restaurantımıza yemek paketleri dağıtacak şoför arıyoruz ( Pizzafahrer)Hazırlanan yemekleri evlere işyerlerine bizim kendi aracımız ile dağıtım yapması gerek!Biraz Almanca bir de i..
0 TL
Ülke: Almanya Şehir: Nürnberg
Almanya'da Minibagger, Kepçe operatörü, asphalt ve inşaat işçisi ilanı.Merhaba Arkadaşlar, Yeraltına kablo döşeme işinde çalışacak vasıflı arkadaşlar arıyoruz.- Minibagger kullanabilen - Kepçe operatörü 3,5 T - Kilit taş dizebilen.- Asphalt kesmesini ve döşemesini bilen.- 7,5 ton kamyon ehliyeti ola..
0 TL
Ülke: Almanya
Almanya'da kepçe operatörü, şöför, inşaat ustaları, eskavatör ilanıALMANYA'DA TELEKOM ALT YAPI (Tiefbau) FİRMAMIZ İCİNSUBAT 2023 DE BAŞLAYACAK YENİ PROJELERİMİZ DE CALISACAK AŞAĞIDAKİ KRİTERLERE UYGUN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZAranılan Elemanlar-KEPCE Operatörü (Bage) Ekskavatör Sürücüsü-Kamyon(Lk..
0 TL
Ülke: İngiltere Şehir: Esssex
İngiltere'de satış elemanları aranıyor FIELD SALES REPRESENTATIVEFIELD SALES REPRESENTATIVE IS NEEDED Sahada görev yapacak satış elemanları aranmaktadır Candidates must; Be confident and have good manner Be fluent in both Turkish and English language They must have Full British Driving Licence Shoul..
0 TL
Ülke: Rusya Şehir: Moskova
Moskova'ya çalışacak evrakları tam şöför arkadaşlar lazım0541 979 32 60Riva LogisticMoskova'ya çalışacak evrakları tam şöför..
0 TL
Ülke: Almanya Şehir: Berlin
Merhabalar, Berlin’de bulunan lojistik firmamız için Avrupa çalışma belgeleri tam olan TIR şöförü ihtiyacımız bulunmaktadır. Detayları telefonda görüşebiliriz.Gönenç Kaya+49 178 4365566Berlin’deki lojistik firmamız için Avrupa çalışma belgeleri tam TIR şöförü arıyoruz..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Zürich: Music Teachers NeededBirlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…Tüm müzik enstürmanları için müzik öğretmenlerine ihtiyacımız var.Lütfen CV’nizi aşağıdaki email adresine gönderiniz:tdhozer@gmail.com*****Wir arbeiten gerne mit Ihnen zusammen…Wir brauchen Sie, als Musiklehrer*innen. (Für ..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
Deutsch Lehrer*innen gesuchtBirlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…Almanca öğretmenlerine ihtiyacımız var.Lütfen CV’nizi aşağıdaki email adresine gönderiniz:tdhozer@gmail.com*****Wir arbeiten gerne mit Ihnen zusammen…Wir brauchen Sie, als Deutschlehrer*innen.Bitte senden Sie Ihren Lebenslauf an unt..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Zürich: Kasachische, kirgisische, uigurische Lehrer*innen gesuchtBirlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…Kazakça, Kırgızca, Uygurca öğretmenlerine ihtiyacımız var.Lütfen CV’nizi aşağıdaki email adresine gönderiniz:tdhozer@gmail.com*****Wir arbeiten gerne mit Ihnen zusammen…Wir brauchen ..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Zürich: FRANZÖSİSCHE LEHRER*İNNEN GESUCHTBirlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…Fransızca öğretmenlerine ihtiyacımız var.Lütfen CV’nizi aşağıdaki email adresine gönderiniz:tdhozer@gmail.com*****Wir arbeiten gerne mit Ihnen zusammen…Wir brauchen Sie, als französische Lehrer*innen.Bitte sende..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Zürich’te Bilgisayar Öğretmenleri ArıyoruzBirlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…Tercihen Almanca, İngilizce ve Türkçeyi en az B2 düzeyinde bilen bilgisayar öğretmenlerine ihtiyacımız var.Lütfen CV’nizi aşağıdaki email adresine gönderiniz:tdhozer@gmail.com*****TDH İPEK YOLU KUNSTHALLE &..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Zürich’te İngilizce Öğretmenleri ArıyoruzBirlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…İngilizce öğretmenliği eğitimini en az yüksek lisans düzeyinde tamamlamış, en az 3 yıl deneyimli İngilizce öğretmeni arkadaşlar arıyoruz. (Tercihen en az B2 düzeyinde Almanca bilen)Lütfen CV’nizi aşağıdaki email..
0 TL
Ülke: İsviçre Şehir: Zürich
İsviçre Zürich’te Sosyal Bilgiler Öğretmenleri ArıyoruzBirlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız…Tercihen Almanca, İngilizce ve Türkçeyi en az B2 düzeyinde bilen sosyal bilgiler öğretmenlerine ihtiyacımız var.Lütfen CV’nizi aşağıdaki email adresine gönderiniz:tdhozer@gmail.com*****TDH İPEK YOLU KUNSTH..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 313 (18 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır