Sepetim

Ortaklık ve Bayilik Teklifleri İlanları

Ülke: İsrail
Chocotrade Ltd. İsrail Şekerleme, Badem Ezmesi (Acıbadem Kurabiyesi), Tatlılar, Şekerler, Tatlı Bisküvi vb. Ms. Yonat Keren yonatk@chamber.org.il Gıda İthalat Talebi..
0 TL
Ülke: İsrail
 IRRIGATION SYSTEMS LTD İsrail Tarım: küçük /orta sulama sistemlerinin distribütörleri, Belediye Sulama Sistemleri: özerk veya iletişimli system distribütörleri, ev bahçe ekipmanı distirbütörleri, tarım-bahçe ekipmanı dağıtımı yapan özellikli zincir mağazalar, sulama kontrol sistem ekipmanları ..
0 TL
Ülke: İsrail
Field Produce Marketing İsrail Şirket; dağıtıcılar, kurutulmuş meyve ithalatçıları, taze üretim ve ambalajlı meyve üretimi şirketleri ile işbirliği aramaktadır. Ms. Yonat Keren 972-3-5631020 yonatk@chamber.org.il 2018-05-08 Gıda İş Birliği Teklifi..
0 TL
Ülke: İsrail
ox Group (Fox Wizel Ltd.) İsrail Tekstil ve kıyafet sektöründe uluslararası marka profili olan firmalara iş yapan, franchise konusuyla ilgilenebilecek marka veya markalara sahip moda şirketleri, endüstride tanınan büyük toptancılar, Online mağazalara satış yapan toptancılar, “Corner” açmakla ilgilen..
0 TL
Ülke: İsrail
RY Group İsrail Şirket, esnek ambalajlama, etiket ve ambalajlama, karton ambalaj, dijital baskı, elektronik ve inşaat gibi çeşitli pazarlara mürekkep, yüzey, kaplama, yapıştırıcı, hammadde ve ekipman basmaktadır. Şu anda, işbirliği yapabileceğimiz pazarlarımız için BOPET ve BOPP filmlerinin üreticil..
0 TL
Ülke: Almanya
Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası aracılığı ile   Almanya              Medikal Varis Çorabı üreten Alman firma Türkiye Distribütörü arıyor          Derya Araç   &..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: Adana
TOPTAN GIDA VE İÇECEK SATIŞKasım ArasAdana Niğde Nevşehir Kayseri Sivas Malatya  karaman Konya Antalya Kırşehir Aksaray Kırıkkale Ankara Mersin Osmaniye Kahramanmaraş Gaziantep ŞanlıUrfa ve çevrelerine bayilik verilecektir.05325923274..
0 TL
Ülke: Fransa
Fransa'da Sıfır Vergiyle İş ve Yatırım Yapma FırsatıFransa'da is adamlari ister ticaret, ister imalat, ister saglik bolumu, ister insaat vesaire imkanı vardır.Kaldim şehirde cok guzel bir tesfik var ilgilenirseniz. 10 sene sifir vergi 10 milyon euroya kadar isterseniz yardimci olurum insallah .****B..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır