Sepetim

Özel Ders Arayanlar İlanları

Ülke: Türkiye
Özel ders almak ve ders vermek isteyenlerGüler önder  Merhaba online ders verebilecek Sinif öğretmeni ve Türkçe öğretmeni arıyorum watsap iletişim 0530 225 0888..
0 TL
Ülke: Türkiye
İngilizce ve coğrafya özel ders almak istiyoruzMerhabalar ben ve arkadaşım İngilizce öğrenmek istiyoruz ve online olarak İngilizce ders almak istiyoruz.Ekstra olarak İstanbul içerisinde de yüz yüze coğrafya öğretmeni aranıyor bana bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz 05363949887..
0 TL
Ülke: Türkiye
Özel ders ilanı, işletme bölümü sayısal karar verme teknikleri dersi özel ders online verebilecek var mı?MerhabaMerhaba işletme bölümü sayısal karar verme teknikleri dersi özel ders online verebilecek var mı?İletişim için facebookMnr Cmrc..
0 TL
Ülke: Türkiye
Özel ders ilanı, 9. Sınıf matematik yüz yüze özel ders hocası arıyoruzMerhabaÖzel ders ilanı, 9. Sınıf matematik yüz yüze özel ders hocası arıyoruz.9.SINIF MATEMATİK YÜZYÜZE ÖZEL DERS ALMAK İSTİYORUZ Yer: KOCAELİ İZMİTİletişim için facebookAlperenemir Snmz..
0 TL
Ülke: Türkiye Şehir: İstanbul
Online ders verebilecek bayan Fransızca öğretmeni arıyoruz..Teşekkür ederiz..Eda Tflan..
0 TL
Ülke: Türkiye
Tekirdağ Çerkezköy'de kızıma öğretmen arıyorumTekirdağ Çerkezköy'de kızıma öğretmen arıyorum.Benim evimde ders verecek.Okuma yazma, biraz matematik alt yapısının oluşmasını da istiyorum.Eğer varsa bu civarlarda benimle iletişime geçebilirler.Facebook İletişimi: Halime Karanfil..
0 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kobidirekt C2C E-ticaret İle Hazırlanmıştır